O nás

1. Košický antikvariát:

Knihy predávame od roku 1997. V polovici 90-tych rokov to už išlo s jediným štátnym antikvariátom v Košiciach tak „dole vodou“, že už sme sa na to ako pravidelný návštevníci nemohli dívať, zohnali sme si priestory, vyniesli niekoľko ton odpadu a zeminy, priestory vyčistili a upravili, odklonili staré siete a natiahli nové, navrhli sme si a ručne vybrúsili police podľa našich predstáv a výsledkom je unikátne kamenné kníhkupectvo na rohu Hlavnej a Vrátnej ulice hneď vedľa Štátnej vedeckej knižnice.  V roku 2001 sme spustili aj našu internetovú predajňu. Za roky pôsobenia sme si u našich zákazníkov vybudovali dobré meno a dôveru. 

V našom internetovom obchodíku  nakupujú  ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia,  posielame knihy do celej Európy, ale aj do Japonska či USA a väčšina z nich sa ku nám pravidelne vracia.

Knihy, platne, časopisy u nás kúpite lacnejšie. Keďže sme internetové kníhkupectvo pevne spojené s  "kamenným", dokážeme vám ponúknuť výhody oboch naraz. Vďaka internetu môžete vyberať si knihy v pohodli vášho domova, vďaka "kamennému" kníhkupectvu máme veľa titulov hneď na sklade a zároveň vaše knihy si môžete pozrieť a prevziať osobne.

Pár dôvodov, prečo kúpiť knižku práve u nás :-)

1.     Skvelé ceny

2.    Rýchle dodania, knižky  posielame v deň objednávky, prípadne do 3 dní

3.    Možnosť osobného odberu, ako aj voľby rôznych hladín poštovného

4.     Možnosť platby cez internet banking, aby ste ušetrili na poštovnom

5.    Naše internetové kníhkupectvo je otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne

6.     Snažíme sa vyjsť v ústrety každému nášmu zákazníkovi, aby ste boli maximálne spokojní

7.    O odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom

8.    U nás môžete nakupovať aj bez počítača - stačí ak máte mobilný telefón s WAP prehliadačom, a môžete nakupovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek  na adrese wap.antiqart.sk

9.    Sme plátcami DPH a v odôvodnených prípadoch si môžete uplatniť odpočet DPH

Sme radi, že ste navštívili naše kníhkupectvo a spravíme všetko preto, aby ste boli naším stálym a verným zákazníkom a veríme, že náš vzťah sa prvým predajom len začne. Každá Vaša objednávka bude zaznamenaná a budete vždy včas informovaný, či je titul dostupný, koľko bude trvať jeho doručenie k Vám. Pre minimalizáciu Vašej čakacej doby Vás budeme v krátkom čase po Vašej objednávke informovať o dostupnosti tovaru.

Ohľadom akýchkoľvek informácii, nás môžete kontaktovať na info@antiqart.sk

Na prezretie newslettra kliknite na /sites/default/files/languages/newsletter_24.-30.3.2014.docx

meta: kľúčové slová: antikvariát, antikvariát Košice, 1. Košický antikvariát, kniha, knihy, predaj, e-shop knihy, eshop knihy, antikvariátny predaj kníh, výkup kníh, www.antiqart.sk, predaj knihy Košice, bazár knihy,

1. Košický antikvariát: Predajňa - AntiQart, s.r.o.
1. Košický antikvariát:
1. Košický antikvariát:
1. Košický antikvariát:
1. Košický antikvariát: